środa, 17 kwietnia 2013

Killer Kardio

W przypływie gorszego nastroju skasowałam bloga. Reaktywacja nastąpiła, gdyż wróciła potrzeba podzielenia się z całym światem moimi frustracjami.
Zmieniam trochę wymiar blogowania. Od tej pory będzie to mój dziennik motywacji. 

Przejdźmy do konkretów. Na wadzę -2,5 kg. Jestem zadowolona, ale szału nie ma, dupy nie urywa. Dietę trzymam jak tylko mogę, ale trudniej z ćwiczeniami. Chciałabym się bardziej zmotywować i robić to bardziej regularnie. Na obecną chwilę wewnętrznego samozaparcia starcza mi na workout co dwa dni. Chyba mam za mało luster w domu... :|

Poniżej wklejam wczorajszy plan treningu. Przyznam szczerzę, że można się upodlić... Nie umarłam, ale byłam bliska. W każdym razie miejsce na cmentarzu na wszelki wypadek już czeka wynajęte... :|


4 komentarze:

 1. Wiele z tych ćwiczeń jest w moim programie treningowym - Insanity. Widzę, że masz strasznie ostre podejście do swojej osoby i swojej sylwetki. Nie wolno traktować siebie i swego ciała jako najgorszej rzeczy, która nam się przytrafiła! Jeśli chcesz coś zmienić - super, ale pamiętaj że pozytywnym myśleniem i działaniem więcej zdziałasz niż wieczną frustracją i niezadowoleniem. Wiem, że to łatwo powiedzieć a trudniej zrobić - ale jeśli w jakiś sposób przestaniesz negatywnie myśleć od razu będziesz miała więcej energii i sił, by wziąć się za siebie a przestać tyle marudzić. Nie ma ludzi idealny i każdy od czegoś zaczyna - nieważne jakiego poziomu! Trzymaj się i nie poddawaj, kiedy przyjdzie siła będziesz nie do pokonania!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tu nie o to chodzi, że nie lubię siebie, a raczej o to, że podchodzę do tego z poczuciem humoru i dystansem. Nie warto być dla siebie pobłażliwym. Gdy w jakiś sposób to robimy, przestajemy się starać. Każdy powinien być swoim największym krytykiem. I to najbardziej obiektywnym. :)

   Usuń
 2. dzieki za ta grafike :) jutro wybieram sie na silownie takze przeprowadze tam taki trening. pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. ważne żeby się nie poddawać :)

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty