sobota, 23 sierpnia 2014

Ile jeszcze kilo Bóg mi musi zesłać bym poszła na dietę?

Powroty są zawsze najtrudniejsze. Nie było mnie tu dosyć długo, jednak nie mogę do końca powiedzieć, że próżnowałam. Przez pół roku intensywnie trenowałam na siłowni, jednak nie zmienia to faktu, że mój tłuszcz ślubował mi miłość, wierność i że mnie nie opuści aż do śmierci, a ja od kiedy go ujrzałam, wiedziałam że chcę bez niego spędzić resztę życia.

Za miesiąc obchodzę ćwierćwiecze. Do tej pory w planie jest by lekko nad sobą popracować, a jak wiadomo od wieków nic nie czyni cię bardziej produktywnym niż ostatnia chwila. Trzeba korzystać z życia póki jesteśmy młode, zabytków się nie rozbiera. W związku z powyższym dieta plus ćwiczenia jak najbardziej w planach. Schudnąć za pomocą zielonej herbaty można tylko pod warunkiem, że zbiera się ją samemu wysoko w górach. 


Nad podejściem generalnie muszę również trochę popracować, bo ostatnio najczęściej niezadowolona chodzę. Nie mogłam spać dzisiaj w nocy. Wstałam, żeby napić się wody, a przez przypadek zjadłam pizzę i całą blachę sernika. Czas skończyć z tym werterowaniem. Taki to świat, niedobry świat. Czemuż innego świata nie ma? Tiaaa, życie jest piękne, tylko trzeba brać odpowiednie leki. 

Dzisiaj za to poszłam do marketu po owoce. Wróciłam z pełną siatką- dwa wina, fajki. Na obiad seler, bo składa się w 95% z wody i w 100% nie z pizzy. Oglądam czasem fotki- motywacje i myślę sobie, że to mogłabym być ja, gdybym nie lubiła tak bardzo jeść. 

Cały ten proces chciałabym rozpocząć od jednodniowego oczyszczenia. Tu moje pytanie do Was, czy korzystaliście może z jakiegś? Byłabym bardzo wdzięczna za porady :) .

5 komentarzy:

 1. o tak, u mnie też czas zabrać się za siebie! ja ostatnio próbowałam przez cały dzień pić tylko wodę z cytryną i syropem klonowym. Da się wytrzymać ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak chcesz przejść na zdrową dietę to polecam Tobie bloga "Qchenne inspiracje". Autorka podaje jadłospis na cały tydzień z policzoną kalorycznścią. ;) powodzenia !

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam czytać Twoje posty :) a co do oczyszczania to możesz spróbować przez jeden dzień pić tylko soki warzywne i jeść zupy-kremy, takie na wywarze warzywnym i bez żadnej śmietany. Czytałam gdzieś, że na detoks dobry jest sok z buraczków, woda z cytryną, a i siemię lniane na pewno nie zaszkodzi ! Życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tych zakupów, wino zostaw ale fajki wyrzuć do kosza ! Straszne świństwo! ;) Powodzenia życzę !:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Haha, uwielbiam czytać Twoje posty :P

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty