My zone


Trust yourself. Create the kind of self that you will be happy to live with all your life.


Jak już ustaliliśmy najważniejszy jest lans i dobry wygląd. Od tego, niestety lub stety wszystko się zaczyna. Tylko schludni, zadbani i piękni ludzie odnoszą sukcesy. Nieważne, co było pierwsze, ich perfekcyjny wygląd, czy kariera- takich właśnie obserwujemy dookoła.

Nikt, spotykając Cię na swojej drodze, nie powie „ Patrz, ta laska musi mieć świetną osobowość. Musi być na serio miła. Zrobię wszystko, by z nią porozmawiać!”. Otwórz oczy. Liczy się zewnętrze…

Powyższe twierdzenie jest głównym powodem, dla którego katujemy się dietami, umieramy na siłowni i podporządkowujemy swoje i bliskich życie, by osiągnąć cel, który sobie obraliśmy. Takimi prawami rządzi się ten świat. Ty wybierasz drogę, którą poprowadzisz swoje życie. Jesteś Panią własnego losu. Jesteś magikiem rzeczywistości, która Cię otacza.

Niesprawiedliwe jest egzystowanie na tym padole. Jedyne, co pociesza, to fakt, że jednak jakiś wpływ na jego kreowanie posiadamy.

Tak więc czas zakasać rękawy i wziąć się w garść. Najłatwiej jest zatracić się w czymś i nie myśleć o problemie- zasnąć, utopić to w alkoholu, gdzie przy drugiej opcji zamiast kg możesz co najwyżej stracić kilka dni z życia. Nie od dzisiaj wiadomo, że vodka przyczyną nędzy.  Nic, co jest warte posiadania, nie przychodzi łatwo. Trzeba ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń, by osiągnąć to, czego się pragnie.

Robisz to wszystko po to, by stać się kimś, kim zawsze być chciałaś. Nie zapominaj o tym, że jesteś wspaniała, tylko ukrywasz się pod warstwą nadprogramowych kilogramów, które w zupełności nie są Ci potrzebne. Uczyń ten dzień wspaniałym. Ty jesteś wspaniała. Bądź tak szczęśliwa, jak tylko się da. Biegaj. Uśmiechaj się i spraw, by ludzie również byli uśmiechnięci.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że myślisz, że masz czas… Zacznij zmieniać siebie od dziś. Jutro to tylko mistyczna kraina, gdzie przechowuje się 99% produktywności, motywacji i dokonań całej ludzkości. A tak „ dzień po dniu- tygodniami, miesiącami, latami- bez radości, bez nadziej, bez życia”.

Pamiętaj, po 4 tygodniach ćwiczeń Ty zaczynasz zauważać, że Twoje ciało się zmienia. Po 8 tygodniach widzą to Twoi przyjaciele i rodzina, a po 12 reszta świata. Nie poddawaj się!

Na końcu będziemy żałować tylko szans, których nie wykorzystaliśmy.

M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty